Meist

GlasCon OÜ on peamiselt alumiiniumprofiilidest ning klaasist fassaadilahenduste, akende ja uste valmistamise ning paigaldamisega tegelev ettevõte. Meie klientideks on  ehitusettevõtted ja eraisikud nii Eestis kui ka Skandinaavia riikidest.
Meie eesmärgiks on ellu viia klientide ja arhitektide visiooni, kombineerides äraproovitud ning ennast aastatega õigustanud lähenemist uute innovatiivsete ideede ja meetoditega. Tänu aastatepikkusele kogemusele klaas-metall fassaadilahenduste, aga ka uste ja akende tootmise valdkonnas, omame head ülevaadet tehnilistest võimalustest, viimastest arhitektuurilisetest suundadest, turul pakutavatest uuenduslikest materjalidest ning parimatest tarnijatest.
Meie kollektiivi kuuluvad kogemustega spetsialistid ning meie tootmine on varustatud kogu vajaliku seadmepargiga, mis võimaldab meil osaleda oma partnerite ja klientide ideede teostamisel alates sobivate tehniliste lahenduste välja töötamisest meie projekteerijate poolt ning lõpetades valmistoodete paigaldamise ja viimistlemisega ehitusobjektil.
Oleme saavutanud kõrge usaldusväärsuse oma klientide ja tarnijate silmis kuna pöörame suurt tähelepanu oma toodangu kvaliteedile ning peame kinni kõigist kokkulepetest. Tänu sellele on meie ettevõte teinud läbi suhteliselt kiire arengu kujunedes tänaseks keskmise suurusega ettevõtteks. Soovime ka tulevikus jätkata senist arengut ning kontrollitud kasvu kõigil oma sihtturgudel.

Siit saad vaadata meie tehtud töid: